עלינו

אני אוהבת שנשים מרגישות טוב. בסוף יום ארוך, כשאת לוקחת את הכמה דקות האלה לעצמך - לשטוף פנים, למרוח את הקרם בעדינות, לנשום את התמציות הארומתיות, להסתכל במראה, להתחבר אל עצמך באהבה ואל נקודת המלכות שבך זה מה שעושה את כל העסק שווה מבחינתי.

אני אסתר, זכיתי להיות אשה ואמא ויוצרת של קוסמטיקה אורגנית משובחת כבר מעל 10 שנים. כל אשה כל כך מלאה ביופי. לכל אשה נקודת מלכות בתוכה. צריך לאפשר את המקום והמרחב כדי שהמימד והיופי יתגלו. אני יוצרת מוצרים במחשבה הזו שכל אשה מלכה ורוצה לאפשר לעוד נשים ליצור את ׳הזמן הזה לעצמי׳ בשגרת טיפוח של קוסמטיקה משובחת משופעת בחומרים יקרי ערך הראויים למלכה. ה׳זמן הזה לעצמי׳ מגיע בהרבה צורות - אם זה בטיפוח שגרה של מריחת העור בשמנים ועיסוי פנים מחיה ואם זה בלהכין לעצמי סלט חי נפלא ומזין או שייק פירות מרענן, אם זה בזמן של התבוננות והודיה ואם זה בלקחת את הזמן לעשות תרגילי יוגה מחזקים, מה שגורם לך להיות טובה יותר אל עצמך יגרום לך להאיר יותר לעולם. להיות אשה טובה יותר לבן זוגך, אמא טובה יותר לילדיך ובכלל, הניצוץ והיופי שלך יאירו!

למדתי תזונה ונתורופתיה, מודעות ויהדות, זוגיות ואמהות ואני כל הזמן ממשיכה להתעדכן וללמוד. מתוך שלל הכלים האלה אני יוצרת מוצרים על בסיס חומרי הגלם המשובחים ביותר. שמנים טבעיים אורגניים ועשירים בכל מה שהטבע רוצה לתת לנו, צמחי מרפא נפלאים (חלקם גדלים אצלינו בכליל) וארומתרפיה אורגנית משובחת, שמגיעה ממעל 20 מקומות שונים בעולם, כזו שמשפיעה על כל הרבדים בגוף ובנפש.

ריח -רוח
נשימה-נשמה

הארומתרפיה היא שיטת ריפוי הוליסטית, מבוססת על תמציות אתריות המופקות מפרחים,צמחים,עצים ושרפים. הריח הוא החוש הגבוה ביותר ומשפיע ישירות על המח הלימבי. התמציות הארומתיות בעלות ריח נפלא,כל אחת יחודית ובעלת סגולות מרפא ובעזרת חוש הריח, מחברת אותנו אל מקומות עמוקים בתוכינו. התמציות מרגיעות, מרוממות, מחברות אותנו אל הצד הנשי שלנו ואל הפנימיות שלנו.

התמציות האתריות הם מבין החומרים היחידים החודרים את כל שכבות העור, מעודדים התחדשות, מחזקים טונוס ומספקים חיות והזנה לרבדים הפנימיים של העור ולכן הם כל כך אפקטיביים וגורמים לעור להרגיש ולהראות נפלא!

את המוצרים אנחנו מייצרים בסטודיו שלנו בכליל, בגליל. יש לנו את
הזכות לגדל צמחי מרפא ועצי זית לשמן זית

מקומי ואורגני וליצור במקום כל כך יפה ומעורר השראה.

המוצרים תמיד טריים, מיוצרים בתשומת לב, בעבודת יד ובאהבה.